art & music festival 2016

Z początkiem lipca w przepięknej scenerii Wzgórz Dylewskich w ogrodach Pałacu Pacółtowo ruszyła pierwsza edycja Art & Music Festival.

Wzgórza Dylewskie na kilka dni zamieniły się w miejsce pełne zabawy i sztuki.

ART & MUSIC FESTIVAL PAŁAC PACÓŁTOWO / WZGÓRZA DYLEWSKIE

2 - 24 lipca

Serią kameralnych koncertów, pokazów kina plenerowego poświęconego ikonom sztuki i mody oraz aktywności rekreacyjnych, pod wspólnym hasłem „Poczuj klimat Dylewskich Wzgórz”. Przez cały lipiec na plenerowej scenie występowali wyjątkowi artyści zarówno z kraju, jak także z zagranicy. Dodatkowo, na gości festiwalu czekało wiele atrakcji, dzięki którym spędzenie całego dnia w Pacółtowie było prawdziwą przyjemnością.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

2 lipca (sobota)

o godz. 20.00 występ ANI BRODA

o godz. 21.30 pokaz filmu Frida reż. Julie Taymor, 123 min

9 lipca (sobota)

o godz. 17.00 SŁAWEK JASKUŁKE – Wybitny pianista jazzowy, który swoimi pięknymi melodiami dostarcza swoim słuchaczom magicznych muzycznych przeżyć. Improwizator, kompozytor muzyki fortepianowej, orkiestrowej, teatralnej i filmowej. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych

o godz. 21.30 pokaz filmu Modigliani – Pasja Tworzenia, reż Mick Davis, 128 min

15 lipca (piątek)

o godz. 17.00 SŁAWEK JASKUŁKE – Wybitny pianista jazzowy, który swoimi pięknymi melodiami dostarcza swoim słuchaczom magicznych muzycznych przeżyć. Improwizator, kompozytor muzyki fortepianowej, orkiestrowej, teatralnej i filmowej. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych

o godz. 22.30 pokaz filmu Pollcok, reż Ed Harris, 122 min

21 lipca (czwartek)

o godz. 18.00 oficjalne otwarcie WSCHÓD PIĘKNA – festiwal WORLD ORCHESTRA, 19:00* Rogier Telderman Trio (Pałac) / Liz Rosa Quintet (Brasil – Wozownia), godz. 20:30* Liz Rosa Quintet (Brasil – Wozownia) / Rogier Telderman Trio (Pałac), o godz. 21:30 DanHila & Enzo Ferrari (Italy – Basen)

o godz. 22.30 pokaz filmu Basquiat – Taniec ze śmiercią, reż Julian Schnabel, 108 min

24 lipca (niedziela)

o godz. 18.00 oficjalne otwarcie WSCHÓD PIĘKNA – festiwal WORLD ORCHESTRA, o godz. 19:00* Stanisław Słowiński Quintet (Pałac) / Jan Smoczyński Trio (Wozownia), o godz. 20:30* Jan Smoczyński Trio (Wozownia) / Stanisław Słowiński Quintet (Pałac), o godz. 21:30 Rasm Al-Mashan (Jemen) / Adeb Chamun (Syria) / Mateusz Szemraj

o godz. 22.30 pokaz filmu Wyjście przez sklep
z pamiątkami, reż Banksy, 87 min

atrakcje

Możliwość jazdy konnej po największym terenie jeździeckim w Polsce i prawdopodobnie jednym z największych w Europie pod okiem profesjonalistów. W ofercie nauka jazdy konnej na różnych poziomach zaawansowania oraz treningi prowadzone przez certyfikowanych instruktorów.

Piknik w pałacowych ogrodach w otoczeniu parku oraz połaci zielonych łąk i pastwisk z widokiem na przepiękne Wzgórza Dylewskie.Degustacja eco kuchni w pałacowej restauracji Oficyna, gdzie większość dań przygotowywana jest z własnych, ekologicznych hodowli i produkcji jak m.in. drób z wolnych wybiegów, wołowina z bydła francuskich ras Charolaise i Limousine wypasanych na ekologicznych pastwiskach czy ryby z własnego stawu. Przejażdżka bryczką dla tych, którzy nie zdecydują się podziwiać przepięknych krajobrazów z końskiego grzbietu.Swimming Day, czyli letni basen w plenerze z widokiem na ogrody pałacowe i pofalowany, mieniący się w słońcu krajobraz Wzgórz Dylewskich.

Wzgórza Dylewskie i Pałac Pacółtowo

Wzgórza Dylewskie potrafią zauroczyć malowniczym terenem słynącym z przepięknych widoków, ale również warunkami jakie stwarzają do aktywnego wypoczynku. Pałac Pacółtowo jest oficjalnym organizatorem festiwalu Art & Music Festival

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj