sesja zdjęciowa

Sesje filmowe i fotograficzne

Sesje filmowe i fotograficzne odbywają się na terenie Zespołu Pałacowego Pacółtowo w ramach:

Wynajmu obiektu na sesję zdjęciową – minimalny czas wynajmu to jedna godzina, później liczona jest każda kolejna rozpoczęta, termin potwierdzamy na 2 dni przed planowaną sesją i do tego czasu nie jest on gwarantowany (może zdarzyć się, że obiekt zostanie wynajęty w ofercie na wyłączność, która ma pierwszeństwo). Na ustawienie i zebranie sprzętu przysługuje Fotografowi dodatkowy, bezpłatny czas, tj. 30 minut (15 minut przed i 15 minut po sesji). Jeżeli sesja wymaga dłuższego przygotowania (sprzętu itp.) należy uzgodnić odpowiednio dłuższy czas wynajmu. Obowiązuje opłata za wynajem plus dodatowa, indywidualnie ustalana opłata za możliwość wykonania sesji. Dodatkowa opłata nie obowiązuje w przypadku niekomercyjnych, niereklamowych, prywatnych sesji zdjęciowych (np. ślubnych).

Wynajmu obiektu na wyłączność – minimalny czas wynajmu to jedna doba pobytowa (22 godziny), termin jest gwarantowany, obowiązuje opłata za wynajem plus dodatowa, indywidualnie ustalana opłata za możliwość wykonania sesji. Dodatkowa opłata nie obowiązuje w przypadku niekomercyjnych, niereklamowych, prywatnych sesji zdjęciowych (np. ślubnych). Opłata za wynajem jest pobierana zgodnie z ofertą wynajmu na wyłączność.

Zdjęcia mogą odbywać się wewnątrz i na zewnątrz pałacu oraz innych obiektów.

Szczegółowe informacje na temat wynajmu obiektu są zawarte w Regulaminie oraz Cenniku

zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 609 554 010

tel.: +48 539 628 929

e-mail: palac@palacpacoltowo.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj