Wesela i imprezy okolicznościowe

Zespół Pałacowy Pacółtowo to idealne miejsce na organizację ślubu oraz wesela w malowniczej okolicy Wzgórz Dylewskich

ŚLUBY ORAZ WESELA

Górzyste pastwiska przeplatane naturalnymi wąwozami, szumiące drzewa w parku i porywające widoki stwarzają perfekcyjną oprawę romantycznej uroczystości ślubu oraz wesela. Z dala od zgiełku miasta, w towarzystwie najbliższych przeżyją Państwo niezapomniane chwile i rozpoczną wspólną przyszłość.

Kameralna uroczystość zaślubin na wzgórzach i sakramentalne tak w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Bliskość natury, stylowa altana i zachwycająca atmosfera sprawią, że ceremonia ślubu będzie intymnym, bardzo osobistym doświadczeniem.

Troskliwie dobrane dodatki, eleganckie wyposażenie, dostosowane do charakteru uroczystości dekoracje uczynią ten dzień absolutnie wyjątkowym.

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

STYL I ELEGANCJA

A może bal w pałacu, połączony z jazdą dorożkami? Eleganckie dekoracje, muzyka na żywo oraz troska o każdy detal dodadzą uroczystości charakteru i niepowtarzalności.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI ODDAJEMY

salę weselną wraz ze stylowym wyposażeniem oraz
nowoczesnym sprzętem audio

klimatyzowane sale i piwnice pałacowe

luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty

przepiękne tereny okołopałacowe, idealne do
organizacji plenerowego przyjęcia weselnego oraz
ceremonii zaślubin

W pałacu mogą być organizowane imprezy do ok 80 osób.Znajdują się tu 3 sale: weselna (78 m2), jadalnia (2 4 m2), sala balowa/kominkowa (76 m2).Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego i bezpłatnego Wi-Fi. Pod względem aranżacji i wyposażenia stworzone zostały z myślą o najwyższej jakości obsługi i komforcie naszych Gości. Imprezy na większą liczbę osób mogą być organizowane z wykorzystaniem namiotu weselnego.

Proponujemy Państwu następujące warianty skorzystania z naszych usług:

wynajem obiektu, w tym sal i miejsc noclegowych (bez gastronomii i innych usług) - jeśli Państwo sami zajmiecie się organizacją

kompleksową organizację imprezy przez współpracującą z nami firmę wedding’ową

kompleksową organizację wesela przez wybranego przez Państwa wedding plannera

Szczegółowe informacje na temat wynajmu obiektu są zawarte w Regulaminie oraz Cenniku

zachwycające momenty, niezapomniane doświadczenie

Bliskość natury, stylowa altana i zachwycająca atmosfera sprawią, że ceremonia będzie intymnym, bardzo osobistym doświadczeniem. Klimatyczny przejazd bryczką pozwoli gościom poczuć czar przeszłości i oryginalny klimat Zespołu Pałacowego Pacółtowo

zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 609 554 010

tel.: +48 539 628 929

e-mail: palac@palacpacoltowo.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj