OFERTA dla biznesu

Zespół Pałacowy Pacółtowo to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, warsztaty integracyjne oraz pracę zdalną. Wydarzeniom biznesowym mogą towarzyszyć wieczorne koncerty, bankiety, uroczyste kolacje w tym również menu degustacyjne.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Wynajmujemy Zespół Pałacowy Pacółtowo na wyłączność na organizację posiedzeń zarządu, rady nadzorczej, zebrań  wspólników, wyjazdowych czynności notarialnych (na życzenie pomagamy w umówieniu notariusza) oraz spotkań z kontrahentami.

 Udostępniamy komfortową salę konferencyjną z owalnym stołem na 32 osoby, salę biznesową na 10 osób, salę balową/kominkową oraz bibliotekę. Wraz z apartamentami oraz pozostałymi pomieszczeniami w pałacowej piwnicy mamy bardzo szerokie możliwości zorganizowania przestrzeni zgodnie z Państwa najwyższymi wymaganiami. Pałac jest klimatyzowany.

Goście w Pałacu Pacółtowo mogą liczyć na najwyższą jakość wypoczynku połączoną z zapleczem biznesowym oraz ofertą menu degustacyjnego.

WARSZTATY INTEGRACYJNE, KONFERENCJE i SZKOLENIA

Komfortowe  wnętrza oraz bliskość mazurskiej natury pozwalają organizować w Pałacu Pacółtowo również pobyty integracyjne, konferencje czy szkolenia. Sąsiedztwo urokliwego parku oraz terenów zielonych umożliwia organizację niezapomnianych imprez plenerowych, również z wykorzystaniem namiotów eventowych.  Współpracujemy z firmami zajmującymi się kompleksową organizacją imprez zarówno jeśli chodzi o część konferencyjną, jak i część integracyjną oraz związaną z aktywnym wypoczynkiem.

 praca zdalna

Pałac doskonale nadaję się na indywidualną oraz zespołową pracę zdalną. Bliskość natury oraz regionalne atrakcje pozwolą na urozmaicony odpoczynek po pracy. Zapraszamy również na pobyty rodzinne, kiedy jedna z osób  pracuje pozostałe korzystają z wypoczynku (udostępniamy oddzielną przestrzeń do spokojnej pracy), a po południu wszyscy wspólnie bawią się lub odpoczywają w duchu work-life balance.

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

sale dla biznesu w pałacu pacółtowo

Sale Biznesowe wyposażone w profesjonalny sprzęt, niezbędny do organizacji spotkań biznesowych.

Sala Konferencyjna w Pałacu (32 miejsca)

Dostęp do światła dziennego

Monitor LCD 78’

Profesjonalne nagłośnienie

Flipchart

Sieć Wi-Fi (internet światłowodowy)

Indywidualna klimatyzacja

Mikrofon bezprzewodowy

Sala Biznesowa w Pałacu (10 miejsc)

Dostęp do światła dziennego

Flipchart

Sieć Wi-Fi (internet światłowodowy)

Indywidualna klimatyzacja

Szczegółowe informacje na temat wynajmu obiektu są zawarte w Regulaminie oraz Cenniku

zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 609 554 010

tel.: +48 539 628 929

e-mail: palac@palacpacoltowo.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj