udostępniamy przepiękne stajnie i infrastrukturę jeździecką

piękne mazurskie tereny dla miłośników jazdy konnej

Częścią Zespołu Pałacowego Pacółtowo jest Kompleks Jeździecki z pięknymi stajniami, placami treningowymi, lonżownikiem i karuzelą oraz padokami, a także otaczającą go przepiękną przyrodą warmii i mazur.

1000 hektarów pagórkowatych łąk i pastwisk umożliwia nieograniczone czasem i przestrzenią wycieczki na końskim grzbiecie. Teren o zróżnicowanym ukształtowaniu zapewnia jeźdźcom unikalne warunki do nauki, rozwoju i aktywnego wypoczynku.

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

przygoda z jazdą konną na mazurach

Zapraszamy Państwa, wraz z Waszymi końmi, do Ośrodka Jeździeckiego przy Zespole Pałacowy Pacółtowo jeśli pragną Państwo:

skorzystać ze świetnie wyposażonego zaplecza technicznego i infrastruktury, gdzie możecie Państwo zapewnić swoim koniom komfortową opiekę i trening (w ramach wynajmu zapewniamy również miejsca dla Państwa instruktorów i stajennych),

odbywać przejażdżki konne pośród blisko 1 tys. ha łąk i pastwisk,

realizować pasje wśród ludzi o podobnym podejściu do życia.

świetnie przygotowane zaplecze

Chcąc zapewnić wyjątkowe warunki nie tylko jeźdźcom, ale również koniom, przygotowaliśmy dla nich duże, przestronne stajnie i boksy, krytą halę z podłożem kwarcowym do treningów całorocznych.

Nasza infrastruktura to także otwarte padoki również z podłożem kwarcowym, kryta karuzela i kryty lonżownik. Wszystko aby nasze pupile były zawsze dobrze zaopiekowane.

najlepszy wybór

Najlepsze warunki zarówno do rekreacyjnej, jak również sportowej jazdy konnej w Kompleksie Jeździeckim Zespołu Pałacowego Pacółtowo zapewnią Państwu:

ogrodzony plac jeździecki  o wymiarach 90m x 70m,
parkur kwarcowy ze zintegrowanym systemem nawadniającym,
kryta karuzela,
kryty lonżownik,
myjka zewnętrzna i wewnętrzna,
zaplecze sanitarne,
czworobok o wymiarach 20m x 60m,
kryta ujeżdżalnia o wymiarach 40 x 20 m,
dysponujemy dwiema stajniami na 11 i 15 koni,
przestronne padoki,
przestronna siodlarnia w każdej stajni,
klub jeździecki.

zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 609 554 010

tel.: +48 539 628 929

Email: palac@palacpacoltowo.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj