baseny

W Zespole Pałacowym Pacółtowo dostępne są dwa baseny dla Gości: całoroczny, znajdujący się w pałacowych piwnicach oraz odkryty 25 metrowy basen letni (tzw. mały olimpijski).

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

baseny dla aktywnego wypoczynku

W Zespole Pałacowym Pacółtowo mamy do dyspozycji Gości dwa baseny.

Pierwszy z nich - całoroczny - mieści się w pałacowych piwnicach i jest dostępny przez cały rok. Pływanie w otoczeniu surowych piwnicznych murów, delikatnego, ciepłego światła i dyskretnego szumu wody to bardzo ciekawe wrażenie. Basen wyposażony jest w przeciwfale i bicze wodne. W strefie basenowej znajduje się także łaźnia turecka.

Letni basen, położony w otoczeniu parku i malowniczych wzgórz swoją wyjątkową długością aż 25 metrów daje niesamowitą frajdę z pływania. Subtelne odgłosy natury w połączeniu z gorącymi promieniami słonecznymi i orzeźwiającą wodą są naprawdę unikalne. Obsługa serwuje przy basenie napoje oraz menu z pałacowej restauracji.

relaksujące chwile na świeżym powietrzu

Każdy Gość Pałacu Pacółtowo może dla siebie znaleźć idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Mazury to niesamowicie piękne miejsce i warto nacieszyć się tutejszą zielenią i pięknymi widokami - dlatego w sezonie wiosennym i letnim zachęcamy do korzystania z basenu odkrytego.

Wzgórza Dylewskie, u stóp których mieści się Pałac Pacółtowo, to niezwykle piękne i zaciszne miejsce, które doskonale sprzyja odpoczynkowi. Część Gości decyduje się na wypoczynek aktywny, inni z kolei preferują relaks w strefie Wellness.

klimatyczny basen w strEfie wellness

W klimatycznych piwnicach Pałacu mieści się basen kryty. Ich wystrój sprawia, że jest to miejsce o niezwykłym uroku i kojącej atmosferze. Miłośnicy pływania mogą korzystać z basenu jako alternatywy dla wielu różnych atrakcji zimowych lub jako przyjemny sposób na wieczorny odpoczynek po aktywnym dniu na świeżym powietrzu.

Przy okazji warto skorzystać ze strefy Wellness, dzięki której można w pełni wypocząć i zregenerować się podczas pobytu w Pałacu.

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

zadzwoń
mapa
rezerwuj